Z Wrocławia do Bolonii i Oslo Rygge

Siatka połączeń wrocławskiego lotniska znów się rozrasta. Po uruchomieniu 5 nowych kierunków przez Wizz Air jeszcze w marcu do rozkładu lotów wchodzą nowe połączenia Ryanaira – do Bolonii i Oslo Rygge. 30 marca irlandzki przewoźnik uruchomi loty do Bolonii. Do miasta w północnych Włoszech będzie można polecieć z Wrocławia w każdy wtorek, czwartek i sobotę. – Przewoźnik wprowadził w związku z otwarciem linii promocyjne ceny, dzięki czemu najtańszy lot w obie strony z opłatami lotniskowymi i odprawą on-line kosztuje teraz 50 złotych – oblicza Tomasz Lenart, kierownik działu obsługi pasażerskiej Portu Lotniczego Wrocław. Tyle samo zapłacimy za lot do Oslo-Rygge i z powrotem. Połączenie Ryanair z Wrocławia do Oslo będzie dostępne także trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki i soboty). Pierwszy lot tego przewoźnika do krainy fiordów zaplanowano na 30 marca 2010 roku. Od grudnia do innego portu w stolicy Norwegii – Oslo Torp – lata Wizz Air. – Nasza oferta zaostrzy konkurencję i da klientom większy wybór tanich połączeń z Norwegią – mówi Laszlo Tamas, manager do spraw sprzedaży i marketingu Ryanair. Przewoźnik będzie korzystał z norweskiego portu lotniczego Oslo-Rygge. To małe lotnisko jest popularnym celem wycieczek weekendowych, między innymi właśnie dzięki tanim liniom lotniczym.

Wizz Air i Ryanair spotkają się natomiast na lotnisku Mediolan-Bergamo, gdzie pierwszy z wymienionych przewoźników lata z Wrocławia od 13 marca, a drugi zamierza uruchomić loty od 3 maja. – Skoro największe nisko-kosztowe linie uruchamiają podobne połączenia, to znaczy, że opłaca się latać z Wrocławia – komentuje Jarosław Sztucki, dyrektor do spraw sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław.>

Nową destynacją dostępną z Wrocławia będzie natomiast Malaga. Ryanair zacznie latać na hiszpańskie wybrzeże Costa del Sol u progu wakacji, 25 czerwca. Do turystycznej miejscowości nad Morzem Śródziemnym będzie się można wybrać w każdy poniedziałek i piątek. To kolejna po Barcelonie i Alicante hiszpańska miejscowość w ofercie Ryanaira dostępna z Wrocławia. Loty do miasta, które uważane jest za bramę do turystycznego wybrzeża Costa del Sol zachwala Laszlo Tamas, manager do spraw sprzedaży i marketingu Ryanaira: – Costa del Sol jest doskonałą wakacyjną destynacją, wartą zwiedzenia andaluzyjską częścią Hiszpanii z wyśmienitą regionalną kuchnią, ciekawymi tradycjami i doskonałymi piaszczystymi plażami. Bilety z Wrocławia do Malagi dostępne są już w systemie rezerwacyjnym linii Ryanair.

{jcomments on}

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x