Tradycyjny, mikołajkowy spacer z prezesem ZOO

Spacer mikołajkowy w zoo z prezesem

Osoby, które chcą zobaczyć jak podopieczni wrocławskiego ZOO spędzają Mikołajki, zapraszamy w sobotę 08.12.2012 roku do ogrodu.

Tylko tego dnia o godz. 11:00 prezes zoologu Radosław Ratajszczak oprowadzi trzydziestu szczęśliwców, zdradzając im największe sekrety oraz ciekawostki wrocławskich zwierzaków. Każdy kto chce wziąć udział w tej wyjątkowej mikołajkowej atrakcji, musi zadzwonić do ZOO i wpisać się na listę uczestników (tel. 71 348 30 24 wew. 106). Liczba miejsc ograniczona, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie to odbędzie się już po raz trzeci. Uczestnicy poprzednich spacerów nie tylko usłyszeli niesamowite historie o tematyce przyrodniczej, ale i poznali ogrodowe plany na przyszłość. W obliczu postępującej budowy Afrykarium, spotkanie to wydaje się jeszcze ciekawsze.

Spacerowicze zobligowani są do zakupu biletu wstępu. Następnie trzeba udać się na miejsce zbiórki, czyli w okolicę wybiegu tygrysów. Przypominamy o zmianach – nowym i obecnie jedynym wejściu do ZOO, które znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Wróblewskiego z ul. Wystawową. Zapraszamy, o 11.00 rozpocznie się prawdziwa przygoda.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x