Sport, tańce, pokazy służb na festynie rodzinnym

Festyn rodzinny przy LO XI

2 czerwca (tj. w ubiegłą sobotę), na terenie Liceum Ogólnokształcącego nr XI, odbył się Festyn Rodzinny. Głównymi organizatorami wydarzenia była Rada Osiedla „Biskupin” oraz wspomniany Zespół Szkół nr 19. Pogoda dopisała. Najcieplej może i nie było, ale na szczęście nie padał deszcz.

W programie było wiele konkurencji m.in. przeciąganie liny, mecz w piłkę nożną (Ślęza – LO XI – wygrany w przez szkolny zespół, który wszystkie swoje bramki strzelił w 2 połowie, nie tracą przy tym ani jednej) czy możliwość sprawdzenia się na ergowiosłach (tę cześć koordynowała pani Magdalena Wesołowska-Rańda). Do dodatkowych atrakcji możemy zaliczyć: pokaz taneczny oraz sprzęt służb mundurowych np. Straży Miejskiej.


Straż Miejska na koniach niespodziewanie przybyła na festyn

Choć chyba najciekawszym wydarzeniem było przybycie funkcjonariuszy straży miejskiej na koniach, to każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci wspaniale bawiły się na dmuchanych zamkach, a młodzież obserwowała walki robotów oraz rywalizowała w grze w szachy.

W imieniu swoim oraz mieszkańców Wielkiej Wyspy serdecznie dziękujemy organizatorom imprezy. Dziękujemy i liczymy na częstsze tego typu wydarzenia.

Fotorelacja z imprezy:

{joomplu:884} {joomplu:885} {joomplu:886} {joomplu:887} {joomplu:888} {joomplu:889} {joomplu:890} {joomplu:891}

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x