Spartakiada w weekend opanuje Teki

spartakiada 2012 Wrocław

To już czwarta edycja Spartakiady organizowanej w szczególności przez studentów Politechniki Wrocławskiej. Walka na poduszki, dmuchany tor przeszkód, gigantyczne piłkarzyki – to tylko wybrane konkurencje, w których wezmą udział uczestnicy zabawy.

Cykliczna impreza organizowana jest przez Radę Mieszkańców Domów Studenckich Politechniki Wrocławskiej już od 2007 roku. Tegoroczna, VI edycja jest wyjątkowa. Miejscem zabawy niezmiennie pozostaje osiedle studenckie znane jako „Wittigowo”, ale cała impreza została rozszerzona o dodatkowy dzień. 14 kwietnia 2012 roku odbędą się rozgrywki pomiędzy akademikami PWr, oraz reprezentacją osiedli Biskupin-Dąbie-Sępolno-Bartoszowice o puchar przechodni Spartakiady, a także mała integracja przy grillu. Na dugi dzień zapraszamy do zabawy studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Wrocławskiej wraz z dziećmi i wychowanków Domów Dziecka. Całość dedykowana jest studentom Polskim i zagranicznym zamieszkującym Domy Studenckie, organizacjom, pracownikom Politechniki Wrocławskiej, mieszkańcom Wrocławia oraz wspomnianym już dzieciom.

Całą zabawa potrwa dwa dni. W tym roku oddzielona jest od Juwenaliów i stanowi oddzielną imprezę.

W sobotę 14 kwietnia – wystartuje o godzinie 10:00 a zakończy o 22:00.

Drugiego dnia – niedziela 15 kwietnia – początek zabawy przewidziany jest na godzinę 10:00 a koniec na 19:00. W tym dniu zaproszone zostały do rozgrywek dzieci z okolicznych i dolnośląskich Domów Dziecka!

Wszystko na „osiedlu studenckim” przy ulicy Edwarda Wittiga.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x