Rekrutują do klasy sportowej

Ćwiczenia na pergoli

Ćwiczenia na pergoliSzkoła podstawowa nr 45 w ZS nr 9, ul. Krajewskiego 1, zaprasza wszystkie chętne dzieci z obecnych klas trzecich do klasy czwartej – sportowej w nowym roku szkolnym 2012/2013.

Do klasy tej mogą zostać zakwalifikowani uczniowie klas trzecich, którzy nie powtarzają klasy i kończą ją w bieżącym roku szkolnym. Ponadto posiadają dobry stan zdrowa potwierdzony badaniami lekarskimi, przejdą pomyślnie próby sprawności fizycznej w maju 2012 r., oraz nie sprawiają trudności wychowawczych w klasie.

Na podstawie wyników sportowych, wyników w nauce oraz stanu zdrowia komisja rekrutacyjna ustali skład klasy na początku czerwca 2012 r. Do zakwalifikowania dziecka niezbędna  będzie zgoda rodziców i akceptacja przez nich regulaminu klasy sportowej.

Klasy sportowe w naszej szkole  realizują wychowanie fizyczne w ramach 10 godzin tygodniowo o profilu lekkiej atletyki i koszykówki. W klasach sportowych organizowane są obozy sportowe w górach.

Klasa sportowa ZS nr 9

Zainteresowanych Rodziców i dzieci dyrekcja prosi o kontakt z sekretariatem szkoły. Termin zawodów kwalifikacyjnych zostanie podany w kwietniu. Na zawody kwalifikacyjne zapraszamy również dziewczęta, które chciałby uczęszczać do klasy piątej w nowym roku szkolnym.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x