Przyjdź, porozmawiaj, aplikuj! Targi pracy Career EXPO we Wrocławiu

Targi pracy Career EXPO to najskuteczniejsze wydarzenie rekrutacyjne w Polsce. W jednym miejscu i czasie skupiają dziesiątki firm, które aktywnie poszukują nowych pracowników. Najbliższa, wrocławska edycja wydarzenia będzie miała miejsce 17 marca w Hali Stulecia, w godz. 11:00-19:00. Udział w targach jest bezpłatny, ale rejestrowany.


Career EXPO skierowane jest przede wszystkim do absolwentów i młodych specjalistów z różnych branż, ale również do studentów będących dopiero na początku swojej ścieżki zawodowej. Firmy, biorące udział w wydarzeniu, reprezentują głównie następujące sektory: inżynieria, IT, finanse, sprzedaż, BPO/SSC, FMCG, marketing, logistyka, consulting, obsługa klienta. To doskonała szansa na szybkie rozpoczęcie satysfakcjonującej kariery lub wzbogacenie jej o nowe doświadczenie. Formuła Career EXPO umożliwia odwiedzającym nie tylko sprawne rozeznanie się wśród lokalnych i ogólnopolskich ofert pracy, ale również przewiduje szereg szkoleń, debat i prelekcji. Targi pracy zbudowane są wokół tzw. stref, w których każdy może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.

STREFA SZKOLEŃ

Targom Career EXPO we Wrocławiu towarzyszy kilkanaście szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz z opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie internetowej: www.careerexpo.pl.

STREFA WYSTAWCÓW

Podczas Career EXPO odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie internetowej (careerexpo.pl/Lista-firm).

STREFA SZYBKIEJ REKRUTACJI

Niepodważalną wartością targów pracy Career EXPO jest możliwość wzięcia udziału w błyskawicznej rekrutacji na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem. Uczestnicy spełniający podstawowe wymagania danej firmy, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata.

STREFA ROZWOJU

Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych.

STREFA MERYTORYKI

Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów odbywają sie inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Opisy debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie internetowej.

Udział w Career EXPO jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Rejestracji można dokonać za pośrednictwem serwisu: www.careerexpo.pl, skąd można również pobrać swój darmowy, imienny bilet. Istnieje także możliwość rejestracji przed wejściem na imprezę.

Na targi Career EXPO zaprasza GazetaPraca.pl.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x