Nakręcą film, zamkną most Zwierzyniecki – będą utrudnienia i objazdy

W niedzielny wieczór, chcących przejechać przez most Zwierzyniecki czeka niemiła niespodzianka. Z powodu planowanych zdjęć do filmu „Hiszpanka” w reżyserii Łukasza Barczyka, w nocy z niedzieli na poniedziałek zostanie zamknięta przeprawa z Wielkiej Wyspy. Film o dziwo film będzie opowiadał o powstaniu Wielkopolskim.

Utrudnienia czekają wszystkich chcących wjechać i wyjechać z wyspy w niedzielę od godziny 20.45 do poniedziałku do godziny 4 rano – ruch zostanie poprowadzony objazdem przez Most Szczytnicki.

– Tramwaje linii 2, 4 i 10 zostaną skierowane objazdem od Ronda Reagana przez most Szczytnicki, ulicę Różyckiego, Paderewskiego i Mickiewicza, a tramwaje linii 1 od ulicy Piastowskiej pojadą objazdem przez ulicę Sienkiewicza, most Szczytnicki, ulicę Różyckiego, Paderewskiego i Mickiewicza – informuje Julia Wach z biura prasowego Urzędu Miasta. – Autobusy linii 115, 145, 146, 253, 255, 945 i 955 od placu Grunwaldzkiego w kierunku Wojnowa, Sępolna, Bartoszowic, Chrząstawy Wielkiej i Wojnowic pojadą objazdem przez most Szczytnicki, ulicę Różyckiego (w kierunku przeciwnym przez ulicę Moniuszki), Paderewskiego i Mickiewicza z pominięciem przystanku „Kliniki”.

Z ruchu zostaną wyłączone przyległe odcinki ulic Skłodowskiej, Wyspiańskiego, Wybrzeże Pasteura, Mickiewicza, Bartla i Wróblewskiego. Ruch pieszy na moście Zwierzynieckim odbywać się będzie przy czasowym jego wstrzymaniu przez służby porządkowe filmu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x