Letnia odsłona „Fitness na Pergoli” 2016

„Fitness na Pergoli” to cykl zajęć sportowych dobrze już znany aktywnym mieszkańcom Wrocławia. Już od dwóch lat program „Miasto w Formie” przy współpracy z Halą Stulecia organizuje bezpłatne treningi dla każdego. Zajęcia fitness odbywają się zarówno zimą, jak i latem. “Fitnessu na Pergoli” nie może zabraknąć i tego lata!

Od 10 lipca startujemy z treningami na świeżym powietrzu, aby przez wakacje pozostać w dobrej formie. Tradycyjnie, treningi będą prowadzić instruktorzy z wrocławskich klubów fitness oraz trenerzy personalni. Uczestnicy zajęć sportowych otrzymają karty do zbierania punktów za niedzielne zajęcia fitness – osoby najaktywniejsze otrzymają na zakończenie upominki od „Miasta w Formie”. Zajęcia odbywać się będą w wybrane niedziele lipca oraz sierpnia, na wrocławskiej Pergoli przy Hali Stulecia. Zapraszamy w godz. 14.00 – 16.00.

Harmonogram treningów:

  • 10.07.2016 r. – Jędrna pupa oraz cardio, ćwiczenia na brzuch i stretching poprowadzi Kamila Wikiera z Fit and Jump Wrocław Stare Miasto – zobacz opis zajęć
  • 17.07.2016 r. – Zdrowy kręgosłup i pilates z Medimove Pilates
  • 24.07.2016 r. – Atak na brzuch i Mega Shape + Stretching z Fitness Academy Stare Miasto
  • 31.07.2016 r. – Total Body Workout i Streching poprowadzi Małgorzata Żukowska
  • 14.08.2016 r. – Trening Jogi ze Stowarzyszeniem Maye
  • 28.08.2016 r. – Total Body Workout i Streching poprowadzi Małgorzata Żukowska

Na treningi obowiązują zapisy. Osoby, które posiadają własną matę proszone są o jej zabranie. Pozostałe osoby będą mogły bezpłatnie wypożyczyć matę na czas trwania zajęć.

Tego lata “Fitness na Pergoli” zostanie wzbogacony o porady i pomiary dietetyka. Przed pierwszym treningiem w godz. 12.00 – 14.00 będzie można skonsultować się z Panią Magdaleną Szyszką z gabinetu dietetycznego ViDiet. Po zakończonym cyklu treningów, 28 sierpnia będzie możliwość porównania swoich wyników.

O tym jak będą wyglądały konsultacje mówi Magdalena Szyszka:“Sama waga nie odzwierciedla jak zmienia się nasze ciało, dlatego podczas treningów będę dokonywać analizy składu ciała. Ten pomiar informuje o tym jaka jest procentowa zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej w organizmie. Pomiarem, który pokazuje zmiany w budowie ciała jest pomiar obwodów talii i bioder. Wszystkie te pomiary będą wykonywane pierwszego i ostatniego dnia Fitnessu na Pergoli. Z każdą osobą, która weźmie udział w badaniu, omówimy wyniki oraz zmiany jakie powinny w nich zajść. Porozmawiamy też o tym jak wygląda codzienne menu oraz wskażę co należy w nim zmienić, aby końcowe wyniki pomiarów wyszły jeszcze lepiej i zdrowiej.”

Uwaga! Istnieją przeciwwskazania do wykonania badania składu ciała:

  • ciąża
  • wszczepiony rozrusznik serca
  • padaczka

Wszystkie osoby, które są zainteresowane konsultacjami powinny się zapisać.

„Fitness na Pergoli” jest elementem cyklu weekendowych imprez „Lato na Pergoli”, dzięki którym przetrwanie lata w mieście okaże się łatwiejsze i przyjemniejsze, niż myślicie! Zapraszamy do śledzenia strony www.miastowformie.pl, gdzie na bieżąco będą zamieszczane informacje przypisane do konkretnych terminów.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x