Kafe Plaża: parasolki, leżaki i 500 mkw. plaży. Przy moście Zwierzynieckim otwarto nowy klub

Kolorowe leżaki, parasolki, boisko do siatkówki i… szum rzeki. Wrocławianie mogą już wypić drinka na najprawdziwszej plaży nad… Odrą. Kafe Plaża, klub przy moście Zwierzynieckim, w sobotę hucznie otrąbił swoje otwarcie.

– Będzie czynny do września – zdradza Michał Kowalski, właściciel i pomysłodawca projektu. Oprócz Kafe Plaża prowadzi też klub Szalet przy Muzeum Narodowym. Tam też można budować zamki z piasku. – Ale nie na taką skalę – śmieje się Kowalski. Bo klienci Kafe Plaża mają do dyspozycji 500 mkw. powierzchni, wysypanej najprawdziszym piaskiem. A do tego – leżak, karimatę, grilla. I widok na Odrę, która doskonale może udawać Bałtyk. – Sąsiadujący z klubem jaz sprawia, że w tym miejscu rzeka się spiętrza i szumi. Jest naprawdę jak nad morzem – śmieją się siostry Anna i Monika Bilińskie, studentki politechniki.

W sobotę przyszły do Kafe Plaża z rakietkami do badmintona. Wieczorem plaża zaroiła się od ludzi – w szortach, japonkach i sandałach. Ale większość zdejmowała buty i chodziła po plaży na bosaka. I choć w końcu zrobiło się chłodno, pledów, które można wypożyczyć w klubie, nikt nie potrzebował.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x