Fotografia wnętrz. Czy warto zlecać wykonanie fotografii profesjonaliście przy wynajmie mieszkania?

Oferta wynajmu mieszkania musi skupiać wzrok i budować pożądanie w oczach najemców. Profesjonalne zdjęcia i dobrze wykonane kadry, które uwypuklają zalety mieszkania to sposób na sukces, aby najemcy zainteresowali się naszą ofertą! Czy warto zlecić wykonanie fotografii wnętrz profesjonaliście? Jakie są ceny wykonania zdjęć i na co zwrócić uwagę przy zlecaniu fotografii nieruchomości.


Sztandarowe hasło, że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów w rynku nieruchomości nabiera szczególnego znaczenia. Ofert mieszkań na wszystkich rynkach wynajmu w Polsce jest tysiące. Możesz być pewny, że najemcy (lub kupujący) nie będą czytać długich opisów, jeśli… nie zaciekawią ich zdjęcia nieruchomości! To właśnie one, powodują że Twoja oferta jest widoczna, a mieszkanie cieszy się większą popularnością. Jeśli zależy Ci na szybkim wynajmie lub sprzedaży mieszkania, zainwestuj w fotografię wnętrz.

Jakiego fotografa wnętrz wybrać

Na rynku istnieje wielu fotografów wykonujących zdjęcia nieruchomości. Uwagę jednak skupia jedna z firm oferujących zarządzanie wynajmem i wykonująca (jako osobne zlecenia) również zdjęcia mieszkań, domów i lokali komercyjnych. Fotografia wnętrz Wrocław wykonywana przez tą agencję jest również na terenie innych miast takich jak Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Bydgoszcz, Katowice, Częstochowa, Toruń, Opole, Chorzów, Legnica, Oleśnica, Brzeg, Oława a także Trzebnica. Agencja posiada we wszystkich z tych miast fotografa z doświadczeniem w zdjęciach wnętrz – które sama wykorzystuje do oferowania swoich nieruchomości pod wynajem.

Zdjęcia wykonane przez agencje wynajmu mieszkań uwypuklają wszystkie zalety nieruchomości. Specjaliści z branży szybko są w stanie znaleźć takie zalety w każdym mieszkaniu, domu lub lokalu. Nie ma nieruchomości, których nie da się wynająć – jak sami mówią. Ich zdjęcia wykonywane są profesjonalnym sprzętem, dostosowanym do warunków panujących we wnętrzach (ciasne pomieszczenia, brak lub niekorzystne światło itp.).

Jeśli wybieramy fotografa, pamiętajmy aby upewnić się że otrzymamy rachunek lub fakturę za wykonaną usługę. Wykonanie fotografii wnętrz to jest nasz koszt w uzyskaniu przychodu, więc możemy odliczyć to od podatku z wynajmu.

Zalety stosowania profesjonalnych fotografii

Fotografia to wielka moc, która jest jeszcze nie doceniana na rynku nieruchomości. Profesjonalne zdjęcia wykonują nieliczni pośrednicy nieruchomości, nie mówiąc o prywatnych właścicielach, którzy nie przywiązują do tego tematu większego znaczenia. Ich zdjęcia są wykonane słabiej jakości sprzętem, kadry nie przemyślane, a ukazane obrazy często nie zachęcają do oglądania mieszkania, mimo że niosą ze sobą potencjał.

  • Podniesienie atrakcyjności oferty
  • Szybszy wynajem mieszkania
  • Wyższe stawki za wynajem

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym podejściu do tematu i chcesz osiągać wyższe ceny najmu przy krótszych okresach przestoju – musisz zainwestować w zdjęcia wykonane przez profesjonalistę.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x