Dla podwyższenia adrenaliny Opatowicka

opatowicka linowy

Już od początku maja, mieszkańcy Wrocławia mogą ponownie korzystać z atrakcji parku Linowego Opatowicka, znajdującego się na Wyspie Opatowickiej. Już wiemy, że termin otwarcia kompleksu w tym roku to 1 maja do 30 września. Z roku na rok obserwowany jest znaczny wzrost zainteresowania tym aktywnym sposobem wypoczynku. Choć również w tym roku rozpocznie się remont przeprawy przez Odrę miasto liczy, że po drzewach „skakać” będzie przynajmniej tyle samo osób co w zeszłym roku.

Cieszymy się bardzo, że miasto postanowiło mimo remontu jazu umożliwić korzystanie z atrakcji Parku Linowego. Wodna przeprawa będzie zapewne dodatkową atrakcją dla naszych klientów. Nie poznaliśmy jeszcze szczegółów organizacji tej przeprawy, więc ciężko powiedzieć coś więcej w tym temacie – mówi Michał Harytoniuk z parku Linowego Opatowicka.

Park Linowy na Wyspie Opatowickiej to kompleks nadrzewnych atrakcji (mostków, kładek, siatek, drewnianych platform itp.), zawieszonych na stalowych linach. Łączna długość to ponad 1 km. Na linach zamocowano blisko 100 różnych atrakcji, będących swoistym torem przeszkód na wysokości od 2 do 17 metrów. Dorosły użytkownik, a także towarzyszące mu dzieci do lat 15 (maksymalnie dwoje) mają do wyboru siedem tras.

Przy współpracy z portalem Wielkiej Wyspy powstała nowa strona internetowa parku. Do jej odwiedzenia, serdecznie zapraszamy: www.opatowicka.wielkawyspa.com.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x