Casting TOP Model w WFF

Zasady castingu

Rusza konkurs dla dziewczyn marzących o karierze modelki. Zdobądź międzynarodową sławę, pracuj wśród największych specjalistów świata mody. Jeśli masz w sobie „to coś“ z pewnością przyciągniesz uwagę mediów i przedstawicieli branży. Drzwi do międzynarodowej kariery zostaną otwarte!

 

Szukamy różnorodnych i wyjątkowych osobowości. Dziewczyny w rozmiarze „plus“ i oryginalnej urodzie  – to również jest konkurs dla Was!

Jeżeli masz interesującą twarz, zgrabną, proporcjonalną sylwetkę, 18 – 27 lat, nie mniej niż 170 cm wzrostu, do tego jesteś fotogeniczna i poważnie myślisz o karierze modelki – złóż aplikację. Być może to właśnie Ciebie zaprosimy na spotkanie z Jurorami!

Ważne:

Załącz trzy zdjęcia: jedno z nich musi zawierać zbliżenie twarzy (bez makijażu, nakrycia głowy i okularów), drugie przedstawiać całą sylwetkę (w ubraniu), a trzecie całą sylwetkę w stroju bikini. Jedno z tych zdjęć może być czarno-białe. Zdjęcia powinny być w rozdzielczości min. 300 dpi.

Załącz krótki materiał filmowy na swój temat (maksymalnie 3 minuty). W materiale przedstaw się i podaj powód, dla którego chcesz zostać modelką. Wykaż się kreatywnością! Zaprezentuj się w pozycji stojącej i w ruchu. Materiał filmowy nie może zawierać podkładu muzycznego.

Terminy i miejsca castingów:

Wrocław , Wytwornia filmow fabularnych

30.06.2010 – 01.07.2010

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x