Brak dyskontów pomysłem na biznes?

Jak się okazuje, podejmowany przez nas temat braku tanich sklepów w obrębie Wielkiej Wyspy, wywołał duży oddźwięk wśród czytelników. Dowodem na to może być ilość komentarzy na forum, dotyczących budowy dyskontu w naszej okolicy. Sprawa wzbudza wiele kontrowersji, nie brakuje zarówno zwolenników, jak i przeciwników tej opcji.

Są również tacy, których problem ten zainspirował do działania. Nie czekając na ewentualną budowę dyskontu, znaleźli własne rozwiązanie, które może okazać się dużym ułatwieniem dla mieszkańców Wielkiej Wyspy, a dla nich samych ciekawym pomysłem na własny, lokalny biznes. ZAKUPY DO DOMU – bo o nich tu mowa – proponują usługę wykonywania zakupów na zamówienie w wybranych sklepach i dostarczania ich do domu. Ich oferta obejmuje w tej chwili kilka wrocławskich marketów i dyskontów, nie wykluczają  jednak poszerzenia tej listy. „Naszą wielką siłą jest otwartość na pomysły i sugestie ludzi” przekonują twórcy ZAKUPÓW DO DOMU. Pomysł ten wydaje się być interesującą alternatywą dla wszystkich tych, którzy nie są usatysfakcjonowani ograniczonym wyborem i wysokimi cenami w pobliskich sklepach. Biorąc pod uwagę, że na Wielkiej Wyspie mieszka również wiele starszych osób, dla których oddalone supermarkety są właściwie nieosiągalne a zrobienie większych zakupów stanowi duży problem, młoda firma nie powinna martwić się o brak potencjalnych klientów.

Pozytywną inicjatywą  ZAKUPÓW DO DOMU jest idea „wyjścia naprzeciw ludziom”. Dostosowują swoją ofertę nie tylko do osób młodych, korzystających na co dzień z internetu ale otwierają się również na tych, którzy preferują tradycyjne metody kontaktu. „Chcemy stworzyć firmę naprawdę przyjazną ludziom. Wprowadziliśmy unikalne rozwiązanie składania zamówień osobiście – każdy może przygotować odręcznie napisaną listę zakupów, a nasz dostawca odbierze ją od Państwa bez żadnych opłat. Dostępność dla wszystkich to jeden z naszych głównych celów” – mówią o sobie twórcy ZAKUPÓW DO DOMU. Zapewniają, że nie są przeciwnikami stworzenia dyskontu na terenie Wielkiej Wyspy – „jeśli taki sklep powstanie my wciąż znajdziemy zajęcie dla siebie, napewno znajdzie się wiele osób, którym zawsze przyda się pomoc w zakupach”.

Wszystkich, zainteresowanych nowym pomysłem na zakupy odsyłamy na stronę: www.zakupydodomu.wroclaw.pl

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x