Aktualne zestawienie kredytów hipotecznych – ranking najatrakcyjniejszych ofert

Kredyt hipoteczny – te słowa u wielu osób powodują dreszcze. Choć bywa grymaśny i zostaje z nami na dość długo, to jednak jest najlepszym rozwiązaniem na kilka problemów. Dzięki naszemu zestawieniu będziesz mógł sam się przekonać, który kredyt hipoteczny będzie dla Ciebie najwygodniejszy i jak nie mieć problemów przez okres jego spłaty.


Po pierwsze skupmy się na tym co zyskujemy decydując się na kredyt hipoteczny. Przede wszystkim pozwala on nam na realizację własnych marzeń, bo kto z nas nie śni o własnych 4 ścianach z dala od rodziców lub teściów. Niestety zarówno dzisiejsze ceny nieruchomości jak i kwota niezbędna do wybudowania własnego domu są bardzo duże i większości z nas po prostu nie stać na to, aby zapłacić za to z uzyskanych oszczędności. Kredyt hipoteczny umożliwia nam osiągnięcie tego celu, biorąc pod uwagę rozłożenie finansowania tego marzenia w czasie. Poza tym kredyt hipoteczny zapewnia nam środki finansowe w ekspresowym czasie. Nie trzeba już odkładać oszczędności latami.

Aby wybrać najlepszy kredyt hipoteczny warto zgłębić kilka najciekawszych i przodujących na rynku ofert. Wyobraźmy sobie sytuację, w której chcemy uzyskać nieruchomość o wartości około 250 000 zł, kwota kredytu 200 000 zł, wkład własny na poziomie min 10-18 % a okres spłaty kredytu wynosi 30 lat.

Pierwszą propozycją jest ING Bank Śląski. W tym przypadku marża wynosi 1%, prowizja 1,9% – czyli sumarycznie to 2,9% a miesięczna rata kredytu to 813,31 zł. Decydując się na kredyt dodatkowo otrzymujemy bezpłatną pomoc mobilnego doradcy oraz możliwość wyboru pomiędzy niższą marżą, a prowizją 0%.

mBank proponuje nam natomiast marżę 1,1%, i oprocentowanie nominalne na 2.97% a wysokość rat w tym przypadku to 823,92 zł. Dodatkowo kredyt dostępny jest w różnych walutach: PLN, EUR, USD, GBP, a kredytowanie wynosi do 90% zabezpieczenia.

Kolejną propozycją jest oferta PKO BP, w której marża utrzymuje się na poziomie 1,2%, prowizja 1,75%. Przy takim oprocentowaniu miesięcznie kredyt będziemy spłacać w wysokości 834,60 zł. Ponadto warunki kredytu można negocjować indywidualnie, a finansowanie wynosi nawet do 90% wartości nieruchomości.

Dzięki kredytowi hipotecznemu można spełnić swoje marzenie i nabyć upragnione mieszkanie. Jest to jednak poważna decyzja, gdyż decydujemy się na długoterminowe zobowiązanie.

Więcej ofert znajdziesz na konta-oszczednosciowe.blogspot.com

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x