2011 rok na Wielkiej Wyspie

Porównanie 2011 na Wielkiej Wyspie

Kolejny rok kalendarzowy zbliża się do końca, dlatego postanowiliśmy przygotować krótkie zestawienie najbardziej interesujących materiałów z całego 2011 roku.

Najczęściej czytane

Od wielu lat, cały Wrocław rozgrzewa dyskusja o moście Wschodnim, który miasto planuje wybudować, jako kolejny odcinek obwodnicy śródmiejskiej. To właśnie artykuły związane z tą tematyką, znalazły się na pierwszych pozycjach w mijającym roku.

1. [czytano: 1143 razy] Akcja Park Szczytnicki doniosła do UNESCO na Wrocław

Przeciwnicy budowy mostu Wschodniego na Biskupin wymyślili kolejny sposób na zablokowanie jego budowy. Pod pozorem troski o Halę Stulecia donoszą do UNESCO, jak miasto Wrocław planuje ją zniszczyć.

więcej…

2. [czytano: 787 razy] Alternatywne trasy Mostu Wschodniego nagrodzone

Akcja Park Szczytnicki, która od dłuższego czasu skutecznie uniemożliwia budowę mostu Wschodniego przez Odrę, jako 5 przeprawy w obrębie Wielkiej Wyspy, ogłosiła w 2010 roku konkurs na alternatywną trasę zamykającą projekt obwodnicy śródmiejskiej od Armi Krajowej do ul. Żmigrodzkiej.

więcej…

3. [czytano: 611 razy] W końcu ruszamy do przodu z mostem?

Udało się przełamać impas w przygotowaniach do budowy mostu Wschodniego. Po półtora roku wydział środowiska i rolnictwa w magistracie wydał wreszcie decyzję środowiskową i można dokończyć projekt przeprawy.

więcej…

Najwięcej komentarzy

Wielu czytelników postanowiło wyrazić swoje zdanie, pisząc komentarze do artykułów. Jest nam niezmiernie miło, że ponad 400 opinii znalazło się pod tekstami. Najbardziej żywa dyskusja była przy artykułach:

1. Akcja Park Szczytnicki doniosła do UNESCO na Wrocław

20 komentarzy

2. Alternatywne trasy Mostu Wschodniego nagrodzone

18 komentarzy

3. Nie potrzeba mostu Wschodniego?

14 komentarzy

Interesujące działy

W 2011 roku przygotowaliśmy dla mieszkańców kilka nowych działów, zmodyfikowaliśmy wygląd strony oraz kilka funkcjonalności portalu. Największym sukcesem było stworzenie działu „Wielka Wyspa dawniej i dziś” z porównaniem historycznych zdjęć z obecnymi fotografiami.

Udało się nam zainteresować tym pomysłem kilka wrocławskich gazet internetowych, stworzone przez nas zdjęcia pojawiły się na oficjalnym koncie Wrocławia na Facebooku.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x