Mundial na Solnym

FANSTREFA to w tym roku miejsce największych piłkarskich emocji we Wrocławiu!

Na placu Solnym między 11 czerwca a 11 lipca możesz śledzić wszystkie mecze piłkarskich Mistrzostw Świata RPA 2010 na największym ekranie diodowym w mieście. Wszystko to w towarzystwie fanów piłki nożnej z całego świata i w niepowtarzalnej atmosferze wrocławskiej starówki.

Na kibiców czekają specjalne trybuny, które są zapowiedzią stadionu budowanego na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2012 i codzienne konkursy z nagrodami.

Co jeszcze można robić w FANSTREFIE?

 

Wśród atrakcji, oprócz transmisji samych spotkań piłkarskich, będą także m.in. piłkarskie rozgrywki na konsolach WII i na specjalnych stołach do piłkarzyków oraz mecze w Piłce Mydlanej. Przed każdym spotkaniem będzie można wziąć udział w konkursie wiedzy o mundialu, Śląsku Wrocław czy kulturze Wrocławia. Rodzice spokojnie mogą zabrać do FANSTREFY swoje dzieci – codziennie zorganizowany będzie tam dla nich konkurs plastyczny.

Na plac Solny zapraszamy również dlatego, by spróbować smakołyków polskiej i hiszpańskiej kuchni, porozciągać się w Bungy Run czy spróbować ekstremalnego rodeo.

 

Wrocław kibicuje Hiszpanii!

 

Dlaczego Hiszpanii? Dlatego, że w roku 2016 Europejską Stolicą Kultury zostanie jedno z polskich i hiszpańskich miast. W FANSTREFIE kibice będą więc mogli wymalować twarz w barwach Hiszpanii, przyrządzić hiszpańską paellę, nauczyć się tańca flamenco, czy wziąć udział w lekcji hiszpańskiego na wesoło.

Kiedy działa FANSTREFA?

 

FANSTREFA działa codziennie od 11 czerwca do 11 lipca, od poniedziałku do piątku od 15.00 do 22.00, a w weekendy między 14.00 a 22.00. I to wszystko zupełnie za darmo!

Więcej na www.e2012.eu

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x