mecz softballowy na Wielkiej Wyspie

Od miesiąca trwają zmagania w rozgrywkach Polskiej Ligi Softballu Kobiet, a już 18 Maja odbędzie się  softballowy dwumecz we Wrocławiu. Podczas spotkania staną w szranki KS Hrabiny i Szóstka  Brzeg. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie im. Stana Musiała na terenie AWF Wrocław przy ulicy Paderewskiego. Mimo tego, że obiekt ten przez wielu już dawno został zapomniany, Hrabiny ze zwględów sentymentalnych i organizacyjnych wywalczyły prawo do rozgrywania na nim meczy ligowych w 2014 roku. Dlatego też, serdecznie zapraszamy na pierwsze takie wydarzenie od dawna. Ostatnie wydarzenie softballowe, rangi ogólnopolskiej, miało miejsce podczas pucgaru Polski w 2008 roku.

18 Maja podczas kolejnego meczy PLSK zobaczyć będzie można prawdziwy softball z najwyższej polskiej półki.

To kolejna okazja dla arystokratek z Wrocławia aby zdobyć cenne doświadczenie w grze. Prawdziwa adrenalina i emocje, tym razem nie jest to sparing towarzyski ale poważna rozgrywka!

Podczas meczu nie zabraknie amerykańskiego akcentu i wpełni wołowych przekąsek. W sprzedaży będą słynne już burgery od Hrabiego Burgera oraz inne smakołyki. Po rozegranych meczach, jak zwykle, zapraszamy najmłodszych aby spróbowali swoich sił, możliwe bliższe zapoznanie się z softballem i niezbędnym sprzętem aby w niego grać!

Atrakcji i miłej niedzielnej atmosfery nie zabraknie.

Zapraszamy na boisko, słoneczna softballowa niedziela tuż tuż!

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x