Festyn na Sępolnie połączony z Biegiem Wielkiej Wyspy

Festyn Osiedlowy 2018

Serdecznie zapraszamy na Sępolno ( scena plenerowa na skrzyżowaniu Partyzantów Kosynierów Brzóski ) w najbliższą sobotę tj. 22 września 2018 w godzinach 12.00-16.00 na festyn połączony z Biegiem Wielkiej Wyspy.

Dużo atrakcji, między innymi :
Animacje sportowe i artystyczne ( w tym pokaz pantomimy) , trampolina ( Eurobungi ), kiermasz darmowych książek ( prosimy przynosić też swoje do oddania lub wymianę ) , Minimini Market, podczas którego dzieciaki będą mogły sprzedawać niepotrzebne już zabawki, gry, książki itp.
Festyn uświetni także pokaz zorganizowany przez stowarzyszenie Wataha Domowych Wilków, które zaprosi chętnych na przejażdżki psimi zaprzęgami. W czasie festynu będziemy zbierać głosy na WBO.
Będzie też ciś do zjedzenia i wypicia . Czekamy na Państwa!

Ponadto zapraszamy w tym dniu i miejscu na 5 Bieg Wielkiej Wyspy. Coroczną już imprezę biegową dla naszych mniej lub bardziej wykwalifikowanych biegaczy. W tym roku bieg jest całkowicie bezpłatny – nie pobieramy wpisowego. Zapisać się na niego można już teraz przez internet: bieg.naszawielkawyspa.pl lub w dniu zawodów od 11.45 w biurze zawodów na terenie rekreacyjny przed sceną plenerową.
Startujemy o 13.00 biegiem rekreacyjny na 1 km, a o 13.30 rusza bieg główny na 3 km

Wszystkich mieszkańców i sympatyków naszego osiedla serdecznie zapraszamy!”

źródło: Rada Osiedla

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x