XV Artystyczne Warsztaty Wokalne

Światowid zaprasza na koncert 28 stycznia 2012 r.; godz. 17.00; wstęp wolny!

 

 

Pięć dni siedemnastka warsztatowiczów szkoliła głosy pod czujnym okiem wokalistki wrocławskiej MILOOPY –  Natalii Lubrano. Współpracę z nią podjęło dwóch akompaniatorów: Paweł Konikiewicz (MILOOPA) i Piotr Rachoń oraz Monika Wiśniowska (w zakresie zajęć z emisji głosu).

 

Większość uczestniczek (zgłosiły się same dziewczyny) to osoby stale rozwijające swoje umiejętności wokalne, a wiele z nich już  ma na swoim koncie nagrody i wyróżnienia uzyskane  na festiwalach, przeglądach  i konkursach.

Efekt tego wspólnego przedsięwzięcia zobaczymy podczas sobotniego koncertu z udziałem wszystkich uczestniczek oraz  Natalii Lubrano na scenie Ośrodka Działań Twórczych Światowid (28 stycznia 2012 r. godz. 17.00). Wstęp wolny!

Natalia Lubrano

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Pochodzi z rodziny muzykującej. Ojciec Andrzej Pluszcz był wirtuozem gitary basowej. Mama od trzydziestu pięciu lat śpiewa w chórze. Natalia ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu oraz prywatną szkołę jazzu „Jazz a Tours” we Francji.

Dorastała w jazzowo – bluesowym środowisku wrocławskim. Jej głos pojawił się gościnnie na kilkunastu albumach. Na stałe współpracuje z wrocławskim zespołem MILOOPA oraz projektem autorskim NATQUEENCOOL. Dodatkowo współpracuje z producentem muzycznym Foxem, znanym ze współpracy z Kayah, Marią Peszek i Noviką.

Na co dzień porusza się w zróżnicowanej stylistyce muzycznej, aczkolwiek barwa głosu i styl śpiewu ma zabarwienie mocno soul’owe. Inspiracjami muzycznymi są głównie czarnoskórzy wokaliści i klasycy jazzu.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x