X WFFM – Światowid czeka na zgłoszenia!

 

 

Wrocławski Festiwal Form Muzycznych jest promocyjną sceną debiutów dla amatorskich zespołów skupionych wokół różnorodnych brzmień – np. nurtów jazzu, bluesa, d’n’b, reggae, hip-hopu, metalu czy rocka. Impreza ma charakter konkursu. Mogą brać w nim udział tylko zespoły, które zaprezentują autorski program oraz nie mają na swoim koncie wydanej płyty dystrybuowanej w sklepach bądź przez internet.

 

Zgłoszenia zespołów do 13 listopada 2012 r.!

 


 

Podstawą kwalifikacji do udziału w festiwalu jest dostarczenie do siedziby ODT Światowid w terminie do 13 listopada 2012 r. dokładnie wypełnionej karty zgłoszenia. Karta dostępna jest poniżej (jako załącznik), a także w sekretariacie ODT. Razem z kartą należy dostarczyć demonstracyjny materiał muzyczny – 3 autorskie utwory wykonawcy (najlepiej pocztą elektroniczną w formacie MP3 na adres  adam@swiatowid.net.pl lub na płycie CD).

O wynikach kwalifikacji wszystkie zgłoszone zespoły zostaną powiadomione do 16 listopada 2012 r. drogą internetową bądź telefonicznie. Zakwalifikowane do udziału w festiwalu zespoły zobowiązane są do uiszczenia opłaty akredytacyjnej w wysokości 30 PLN (opłata za zespół) w terminie do 22 listopada 2012 r. na konto organizatora (BZWBK S.A. 1 Oddz. Wrocław 98 1090 2398 0000 0006 0801 6322 z dopiskiem „X WFFM + nazwa zespołu”)lub w kasie ODT „Światowid”.

Spośród wszystkich zaprezentowanych w konkursie zespołów Jury – Natalia Lubrano, Wojciech Orszewski, Piotr Bartyś, Rafał Zieliński,  wybierze trzy grupy, które zaprezentują się na koncercie laureatów 26 listopada 2012 r. w klubie muzycznym ALIBI we Wrocławiu. Po tym koncercie zostaną oficjalnie ogłoszone wyniki i wręczone nagrody. Jury rozstrzygnie też,  który z trzech zespołów otrzymanagrodę główną 9 000 zł. Pozostałe dwa zespoły otrzymują nagrody równorzędne po 4000 zł za zajęcie drugiego miejsca w konkursie.

Gościem koncertu laureatów X WFFM jest Natalia Lubrano z zespołem.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x