Światowid zaprasza na zajęcia artystyczne

 

ODT Światowid  zwraca się z prośbą do swoich ubiegłorocznych uczestników, by do końca sierpnia potwierdzali chęć kontynuacji zajęć. Regularne zapisy nowych chętnych ruszą pełną parą od 1 września.

 

 

Ośrodek Działań Twórczych Światowid zaprasza na artystyczne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych już od września. W nowym sezonie szykuje się kilka nowości.

Teatr dziecięcy Ene Due Rabe z racji nieustającego wzrostu chętnych rozpocznie w tym sezonie pracę nie w dwóch a w trzech grupach wiekowych (kl 1-2; kl. 3-4, kl V-gimnazjum) i zaprasza na zajęcia organizacyjne już 5 września (godz. 16.00, sala 301).

Dwie sekcje zyskają nowych prowadzących. Taniec współczesny i nowoczesny poprowadzi dwójka solistów Opery Wrocławskiej: Marta Kulikowska de Nałęcz i Tomasz Kęczkowski. Ich zajęcia (każdy z prowadzących będzie uczył innych tanecznych technik) kierowane są do młodzieży powyżej 10 lat i odbywać się będą dwa razy w tygodniu w dwóch grupach zaawansowania. Na zajęcia organizacyjne instruktorzy zapraszają 8 września ( godz. 17.00, sala 301) zarówno nowych chętnych jak i ubiegłorocznych uczestników sekcji.

Zmiana instruktora dotyczy także grupy wokalnej Soundcheck. Zajęcia poprowadzi wokalistka m.in. zespołów Coffee Break i Wbr Trio – Monika Wiśniowska. Z racji, że instruktorka chce pracować zarówno z dziećmi jak i młodzieżą utworzone zostały dwie grupy wiekowe: 7-11 lat i 12+ . Zajęcia organizacyjne dla wszystkich chętnych odbędą się 28 września (godz. 17.00, galeria), a regularną pracę sekcja rozpocznie w październiku.

Bardzo szybko wznawiają także działalność pracownie plastyczne Światowida. Już 1 września o godz. 17.00 można przyjść na warsztaty z grafiki artystycznej (trwają zapisy), a 5 września od godz. 15.00 czynna będzie pracownia ceramiczna. Zajęcia plastyczne wznowione zostaną 12 września (dzieci) i 14 września (dorośli). 15 września (godz. 16.15) ruszają warsztaty witrażu.

 

Ośrodek zwraca się z prośbą do swoich ubiegłorocznych uczestników, by do końca sierpnia telefonicznie potwierdzali chęć kontynuacji zajęć. Regularne zapisy nowych chętnych ruszą pełną parą od 1 września.

 

Więcej bieżących informacji dotyczących terminów i cen zajęć można znaleźć na www.swiatowid.net.pl

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x