Tworzysz muzykę? Przegląd muzyczny WW

Klub Studencki Bajer, Rada Osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice oraz Teatr Versus wspólnie organizują PRZEGLĄD MUZYCZNY, którego założeniem jest promocja Wielkiej Wyspy oraz stworzenie nowego event’u na kulturowej mapie Wrocławia. Naszym celem jest dotarcie do młodych talentów muzycznych często ukrytych w garażach, czy piwnicach.

Chcemy ich wyciągnąć na światło dzienne i dać im możliwość pokazania się przed większą publicznością, oraz promowanie i spieranie wyróżniających się artystów poprzez pomoc w organizacji dalszych koncertów.

Pragniemy, aby Przegląd był ciekawym sposobem spędzenia wolnego czasu dla wszystkich, ze szczególnym naciskiem na studentów oraz mieszkańców Wielkiej Wyspy zainteresowanych tą formą aktywności scenicznej.

Dla zwycięskiego wykonawcy przewidziana jest nagroda w postaci sprzętu muzycznego o wartości 1.000 zł oraz występ w trakcie koncertu juwenaliowego na osiedlu studenckim przy ulicy Wittiga.

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w przeglądzie jest posiadanie przed co najmniej jednego z członków grupy statusu studenta Politechniki Wrocławskiej lub mieszkanie na terenie Wielkiej Wyspy (nie wymagane zameldowanie -studenci).

Więcej informacji na stronie www.przeglad-muzyczny.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x