Rozwijaj siebie

Zajęcia w rozwijalni

Wiele osób ma problemy z komunikacją w związkach. Po wielu latach wspólnej egzystencji, w życie wkrada się nuda – partnerzy oddalają się od siebie i powodowane są konflikty. Taki problem zauważyli pomysłodawcy Domu Twórczego Życia – Rozwijalnia. Ośrodek znajduje się przy ulicy Chełmońskiego 30 i organizuje bardzo ciekawe zajęcia dla kobiet. 

Zależy Ci, aby Twój związek był oparty na porozumieniu? Chcesz, aby w Twoim domu wszyscy odnosili się do siebie ze zrozumieniem i empatią? Wybierz się na spotkanie POROZUMIENIE BEZ PRZEMOCY W ZWIĄZKACH we wtorek 8 listopada 2011 r. od godz. 18.30 do 20.30.  O idei i metodzie Marshalla Rosenberga, twórcy Porozumienia Bez Przemocy i o pożytkach zastosowania świadomej komunikacji na co dzień barwnie opowie i przykładami zilustruje Agnieszka Pawlik – doświadczona trenerka umiejętności osobistych i społecznych, w tym NVC.

JAK RADZIĆ SOBIE Z KRYTYKĄ?

Niełatwo jest być krytykowanym, zwłaszcza jeśli czyni to ważna dla nas osoba. Warto wiedzieć, jak się wtedy zachować, by wyjść z tej trudnej próby bez szwanku. Co podpowiada w tej sytuacji dr Marshall Rosenberg? Dowiesz się na spotkaniu pt.JAK RADZIĆ SOBIE Z KRYTYKĄ, KORZYSTAJĄC Z METODY POROZUMIENIA BEZ PRZEMOCY. Proponujemy je w sobotę 12 listopada 2011 r. od godz. 10.00 do 12.00.  Prowadzi Agnieszka Pawlik – doświadczona trenerka umiejętności osobistych i społecznych, w tym NVC.

Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie miejsca. Mile widziana  przedpłata na konto. Zgłoszenia przyjmujemy telefoniczne pod numerem (0-71) 348-60-30 oraz pocztą elektroniczną pod adresem info@rozwijalnia.pl.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x