Relacja ze spotkania z reżyserem

Pokaz i spotkanie z reżyserem odbyły się tak jak zaplanowaliśmy,w sobotę 19.03.2011 w domu parafialnym parafii pw. Świętej Rodziny we Wrocławiu.

Organizatorzy byli mile zaskoczeni liczbą uczestników, było nas prawie 100 osób – mówi organizator. Przed pokazem wystąpił przedstawiciel Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza (w skrócie Skautów Europy) i opowiedział o działalności harcerzy zachęcając rodziców do zainteresowania swoich dzieci harcerstwem.

Po pokazie filmu wystąpił reżyser, Grzegorz Braun, ze swoim komentarzem, a następnie odpowiadał na pytania zgromadzonej publiczności.

Potem nastąpiła mniej oficjalna część – przy ciastkach, kawie i herbacie, w grupach większych i mniejszych, trwały ożywione dyskusje. Spotkanie zakończyło sie około godziny 21.

W tym miejscu jeszcze raz pragniemy podziękować panu Braunowi za poświęcenie nam swojego czasu, a także wszystkim gościom oraz tym, którzy pomagali nam w zorganizowaniu tego spotkania.

Warto tez dodać, że podczas całego spotkania czwórka dzieci doskonale bawiła się w sali zabaw „Pociąg do bajeczki” pod opieką naszej instruktorki.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x