Pod górą Ślężą

Wakacyjne warsztaty „Pod górą Ślężą” są zaproszeniem do twórczego spędzenia czasu w pięknym miejscu niedaleko Wrocławia – wśród lasów, pól i wzgórz. To pomysł na to, by obcując blisko z naturą, działać także w obszarach sztuki. To okazja, by zaprzyjaźnić się z żywiołami: ziemią wodą, powietrzem i ogniem, tworząc przedmioty z gliny i wypalając je we wspólnie zbudowanych piecach. To propozycja, by zanurzyć się w malarskim świecie materii, faktur kolorów, kształtów i kompozycji. 10 dni na warsztatach POD ŚLĘŻĄ to także gry i zabawy integracyjne, praca z głosem, ćwiczenia ruchowe, happeningi oraz wieczorne spotkania przy ognisku, bębnach i dźwiękach natury.


UCZESTNICY: indywidualni (dzieci powyżej lat 8, młodzież i dorośli) oraz rodzice z dziećmi
ZAPEWNIAMY:
zajęcia plastyczne i ruchowe otwierające na własną wrażliwość i potencjał twórczy; rozwijające wyobraźnię oraz kształtujące indywidualne patrzenie na sztukę.
noclegi i całodzienne wyżywienie
całodobową opiekę instruktorów nad najmłodszymi uczestnikami
materiały (glinę, szkliwa, angoby, opał, papier rysunkowy, farby, pastele), narzędzia,  instrumenty muzyczne
PRACUJEMY W WIĘKSZOŚCI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU WIĘC PROSIMY ZABRAĆ ZE SOBĄ: „ubrania i buty robocze”, które mogą się zabrudzić podczas zajęć, kalosze, okrycia głowy (przed słońcem), okrycia wierzchnie (chroniące przed słońcem, deszczem lub wiatrem).
PROWADZENIE PLENERU: Wiola Ostasiewicz i Damian Janus
TERMIN: 3-12 sierpnia 2012; DOJAZD NA KOSZT WŁASNY; liczba miejsc ograniczona!
Zaczynamy śniadaniem w piątek godz. 9.00 (można przyjechać trochę wcześniej); kończymy FINISAŻEM po obiedzie w niedzielę godz. 16.00
Koszt pleneru: 1350 zł; wpłaty prosimy dokonywać na konto Ośrodka: BZ WBK S.A. 1 Oddz. WROCŁAW 98 1090 2398 0000 0006 0801 6322 z dopiskiem „plener Pod górą Ślężą” oraz dołączyć imię i nazwisko uczestnika pleneru.
MIEJSCE PLENERU: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach; Telefon: 71 316-26-04; Fax: 71 391-33-78
www.sulistrowice.eu
ZAPISY:
Należy wypełnić kartę zgłoszenia dostępną na stronie www Ośrodka lub w sekretariacie. Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres odt@swiatowid.net.pl.
Konieczna jest też wpłata zaliczki w wysokości 600 zł najpóźniej do 15 lipca 2012 r.
ODT Światowid zastrzega możliwość odwołania pleneru w przypadku zgłoszenia się mniej niż 10. uczestników.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x