Odkrywcy spotkają się z Piratem

Konkurs Odkrywca 2012

Zaczęło się lato, czas urlopów, wakacji i podróży. Jedna z naszych lokalnych szkół językowych przygotowała dla mieszkańców Wielkiej Wyspy bardzo ciekawy konkurs z nagrodami. Dla 3 internautów biorących udział w konkursie, którzy prześlą zdjęcie ze swoich wakacji z dopiskiem „Piraci z Wielkiej Wyspy”, organizatorzy zorganizuję spotkanie z Piratem. Wizyta morskiego rozbójnika odbędzie się w domu u dziecka i będzie miała charakter warsztatów językowych. Dokąd tym razem dotrą nasi dzielni Piraci? Jakie lądy nieznane odkryją? Czekamy na zdjęciowe relacje i zapraszamy do kolejnego konkursu!

Regulamin konkursu:

 1. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 2-12 lat z Wrocławia i miejscowości w promieniu 20 km, które mogą wziąć udział w Konkursie za zgodą rodziców lub innych przedstawicieli ustawowych. Zgoda ta obejmuje również zgodę na postanowienia Regulaminu, w tym w szczególności na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika
  Konkursu oraz warunki licencji na korzystanie przez Organizatora z fotografii nadesłanych przez Uczestników. Podpis osoby uprawnionej do reprezentowania osoby niepełnoletniej powinien znaleźć się na formularzu zgłoszeniowym.
 2. Uczestnik może zgłosić do Konkursu 2 fotografie
 3. Zgłaszane fotografie nie mogą naruszać prawa – w szczególności dotyczy to treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe.
 4. Uczestnik Konkursu poprzez wysłanie maila ze zdjęciem oświadcza, iż
  a) przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanych fotografii oraz, że Uczestnik przyjmuje na siebie odpowiedzialność wobec Organizatora za wady prawne zgłoszonych fotografii, a w szczególności za to, że osoby trzecie nie będą kierować przeciwko Organizatorowi roszczeń związanych z naruszeniem ich praw autorskich;
  b) wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Uczestnika;
  c) wyraża zgodę na publikację zdjęć
 5. Nagrodzeni uczestnicy zostaną powiadomieni o rozstrzygnięciu Konkursu drogą elektroniczną.
 6. Zgłoszenie fotografii do Konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem przez uczestnika Konkursu warunków Regulaminu.
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x