Odbijamy sobie w weekend !

Światowid zaprasza podczas najbliższego weekendu na warsztaty graficzne.

 

 

Pracownia Grafiki Artystycznej ODT Światowid zaprasza w najbliższą sobotę i niedzielę na warsztaty. „Odbijamy sobie w weekend” to propozycja zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno tych, którzy z grafiką mieli już cokolwiek do czynienia, jak i debiutantów. To także świetna okazja do wspólnej kreatywnej zabawy rodziców i dzieci. Nadruki na koszulki, kalendarz, kartki okolicznościowe – jest wiele tematów, które fajnie się realizuje w rodzinnym teamie.

Rekomendowany czas na jednorazowe zajęcia to  dwugodzinny warsztat, ale chętni mogą ten czas wydłużać w zależności od swoich potrzeb (w granicach godzin otwarcia pracowni czyli 10.00- 14.00). Podczas warsztatów uczestnicy mogą realizować swoje autorskie pomysły w wybranej technice graficznej lub skorzystać z jednego z proponowanych tematów zajęć np. ex libris, świąteczna kartka pocztowa, nadruk na koszulkę, kalendarz rodzinny, kopia obrazu mistrza.

Zajęcia poprowadzi Marta Lech – na co dzień instruktorka grafiki w ODT Światowid, ale także artystka nagradzana za swoje prace graficzne na międzynarodowych konkursach.

Warsztaty Grafiki – Odbijamy sobie w weekend!

16 – 17  listopada 2013r. godz. 10.00- 14.00;

wstęp: 15 zł od osoby; obowiązują zapisy: tel. 71 322 13 55

Pracownia Grafiki Artystycznej ODT Światowid ul Szczytnicka 51 Wrocław

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x