INNE SFERY – Fan4Fan w Światowidzie

 

Zlot fanów gry Starcraft 21-23 września 2012 r; wstęp wolny

Zapraszamy!

Tegoroczny Festiwal Fantastyki i Sztuki INNE SFERY rozegra się w dwóch odsłonach. W przedostatni wrześniowy weekend Światowid stanie się bazą polskich fanów gry komputerowej Starcraft2.  Podczas trzydniowej imprezy rozegrany zostanie turniej Starcrafta. W programie imprezy znalazły się również rozgrywki  planszówkowe, BarCraft, LARP StarCraft, jak i wiele innych atrakcji (np. pokaz kostiumów inspirowanych postaciami występującymi w grze wykonanych przez uczestników). Relacje z przebiegu gier będą na żywo umieszczane w Internecie za pomocą tak zwanego streamu, dzięki czemu Fan4Fan zyska jeszcze szerszy zasięg .

Główny organizator Festiwalu INNE SFERY – Fan4Fan to Stowarzyszenie Wielosfer,  zrzeszające miłośników fantastyki, gier fabularnych i teatru. Współorganizatorami są ODT Światowid oraz „Starcraft Warszawa”, „BarCraft gg” z Krakowa i „Grupa SC2” – największa polska grupa facebookową skupiająca zawodowych graczy, komentatorów i analityków, a przede wszystkim fanów Starcraft2. Zapewne impreza okaże się atrakcyjna dla rzeszy młodych ludzi interesujących się wysokiej jakości sprzętem komputerowym i nowoczesnymi technologiami. Wśród gości obecność swoją potwierdzili m.in. znani polscy casterzy (Zedd, Morglum, Yegwen) oraz jeden z najlepszych polskich zawodowych graczy – Tomasz „Tarson” Boroń.

Na drugą odsłonę INNYCH SFER – poświęconą fantastyce w sztuce (koncerty, wystawy, larpy, spektakle) zapraszamy do ODT Światowid od 19 – 21 października 2012 r. Szczegółowy program już wkrótce!

 

Festiwal Inne Sfery – FAN4FAN w Światowidzie

Zlot fanów gry Starcraft2

21-23 września 2012 r., wstęp wolny

START imprezy 21 września 2012 godz. 18.00

Ośrodek Działań Twórczych Światowid; ul. Sempołowskiej 54A Wrocław

www.swiatowid.net.pl

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x