III Wrocławski Dzień z Grami RPG


Stowarzyszenie Wielosfer i Ośrodek Działań Twórczych Światowid (ul Sempolowskiej 54A Wrocław) zapraszają młodzież 9 kwietnia 2011 r. godz. 10.00-21.00 do udziału w grach RPG. W programie imprezy są również prelekcje, pokazy oraz  konkursy z nagrodami. Wstęp wolny!

Czy oglądając film czy czytając książkę nie zastanawiacie się czasami co by było gdyby bohater postąpił inaczej? Poszedł inną drogą, powiedział co innego i zachował się w sposób, który według was bardziej by w tej chwili pasował? A może zawsze chcieliście się dowiedzieć jak to jest być nieokiełznanym wikingiem, dystyngowaną damą z epoki wiktoriańskiej czy asem kosmicznego lotnictwa?

Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście „tak” to nie może was zabraknąć na III Dniu Grania w RPG organizowanym w Światowidzie przez Stowarzyszenie Wielosfer!

RPG (ang. Role-Playing Game) to rodzaj gry, w trakcie której wcielamy się w fikcyjne postaci. Cała rozgrywka toczy się w fikcyjnym świecie, którego ograniczeniami jest tylko i wyłącznie wyobraźnia uczestników. Nad całością piecze trzyma narrator (mistrz gry), który kreuje świat oraz dba o przebieg interakcji między nim a postaciami graczy.

Tytuły takie jak D&D, Neuroshima, Warhammer, Świat Mroku czy Wolsung są wam znane? W takim wypadku przyjdźcie i zagrajcie z doświadczonymi prowadzącymi i poznajcie innych ludzi współdzielących wasze hobby we Wrocławiu. Jeśli jednak nic one wam nie mówią to… nic straconego! Przyjdźcie również i bawcie się dobrze przy użyciu własnej wyobraźni!

W programie znajdą się także prelekcje, pokazy oraz konkursy z nagrodami. Na pewno nie będzie więc można narzekać na nudę.

Wszelkie pytania kierować można na adres e-mail organizatora: ziolo@wielosfer.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Wkrótce podamy szczegółowy program!

Zapraszamy!

Wstęp wolny, bo przecież wyobraźnia jest bezcenna!

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x