Dzień Wielkiej Wyspy w Pawilonie Czterech Kopuł

pawilon czterech kopuł

Pawilon Czterech Kopuł to nie tylko muzeum, ale także ważna część historii Wielkiej Wyspy. Organizatorzy chcieliby, aby mieszkańcy tego rejonu czuli się jak u siebie – jak w „swoim” muzeum! Dlatego zapraszają wszystkich chętnych mieszkańców osiedli należących do Wielkiej Wyspy 10 czerwca do odwiedzin w Pawilonie Czterech Kopuł i wzięcia udziału w przygotowanych atrakcjach!

  • Przez cały dzień mieszkańcy Wielkiej Wyspy będą mogli zwiedzić wystawę stałą i czasową Z BILETEM SPECJALNYM – za 3 zł (bilet na wystawę stałą lub czasową) i 5 zł (bilet łączony na obie wystawy)!
  • godz. 10.00 – Mądrość w Pawilonie! – warsztaty dzieci w wieku 7-10 lat, zapisy: 71 712 71 81 lub edukacja.pawilon@mnwr.art.plPawilon Czterech Kopuł to miejsce tętniące ciekawymi historiami. Czy wiecie, że kiedyś miało ono swoją mitologiczną opiekunkę, która mieszkała na wewnętrznym dziedzińcu? Niestety, jej rzeźba nie zachowała się do naszych czasów. W trakcie zajęć, dowiemy się kim ona była oraz jaka niezwykła historia wiąże się z jej narodzinami. Natomiast w części warsztatowej wspólnie zastanowimy się jak mogła wyglądać jej rzeźba we wnętrzach Pawilonu oraz stworzymy nasze własne przedstawienia tej tajemniczej opiekunki.
  • godz. 11.00 – wycieczka rowerowa z przewodnikiem wokół Pawilonu Czterech Kopuł, terenów wystawowych i ciekawych zakątków Wielkiej Wyspy – start przed wejściem do Pawilonu, wstęp wolny
Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
marta
5 lat temu

mogli by zrobić za free wejście. Jak ma to być dzień WIelkiej WYspy

marta
5 lat temu

mogli by zrobić za free wejście. Jak ma to być dzień WIelkiej WYspy

wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x