Ruszamy Pupy w Parku Szczytnickim

Ruszamy pupy

Fundacja Dino oraz p. Krystian Balowski są pomysłodawcami oraz organizatorami akcji, która zwróciła naszą uwagę. „Ruszamy Pupy i Pomagamy Dzieciakom Trenując Wspólnie”- taką nosi ona nazwę- będzie łączyła aktywny trening na świeżym powietrzu z niesieniem pomocy dzieciom, które chcą uprawiać sport.

Wspólny trening odbędzie się 19.05 tj. sobota, w parku Szczytnickim, za kościółkiem św. Jana Nepomucena. Start planowany jest na godz.12.00. Trening będzie trwał około 30 minut. Ze sobą warto zabrać strój sportowy, wodę, dobry nastrój oraz chęć pomocy innym. Przy wpisowym mile widziane będą symboliczne datki, które pójdą na cele charytatywne. W zamian uczestnicy otrzymają certyfikat oraz naklejki z logiem Fundacji Dino.

Trening poprowadzi p. Krystian Balowski- Międzynarodowy Trener. Ćwiczenia będą polegały na Fit Systemach, na treningu Hybrydowym. Aby przybliżyć Państwu jak będzie to wyglądało- wyobraźmy sobie, że „dzielimy się na 10 rzędów po 10 osób, każdy po kolei robi ćwiczenie a po gwizdku idzie do przodu wykonując kolejne” – możemy dowiedzieć się z Facebookowej strony p.Krystiana.

W akcji warto wziąć udział z kilku powodów. Po pół godzinie aktywności na świeżym powietrzu, każdy poczuje się lepiej, a poza tym jest to doskonała okazja aby pomóc potrzebującym. W treningu może wziąć udział każdy, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Być może jest to jakiś pomysł na miłe spędzenie czasu całą rodziną?

Wielka Wyspa, jako patron akcji „Ruszamy Pupy i Pomagamy Dzieciakom Trenując Wspólnie„, gorąco popiera i trzyma kciuki za przebieg całej akcji. Mamy nadzieję, iż będzie ich coraz więcej. Aby jednak tak się stało, jako społeczność musimy chętnie brać w nich udział.

Do zobaczenia na treningu!

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x