wielkawyspa.com.pl Wielka Wyspa Czerwony portfelik
Czerwony Portfelik

Czerwony Portfelik to, wyróżniający się wśród czasopism podejmujących tematykę zakupów, lokalny poradnik zakupowy, dostępny bezpłatnie na Wielkiej Wyspie. Problemy i tematy, które opisuje gazeta, dobierane są tak, by dostarczyć mieszkańcom niezbędnej wiedzy jak kupować z głową. I tak w Czerwonym Portfeliku znajdziemy wiele wskazówek dotyczących oszczędzania, planowania zakupów, informacje o rabatach dostępnych u przedsiębiorców z naszego osiedla.Grudniowe numery [pdf] (14.12.2011 00:00 )

Grudniowe numery [pdf]

Do pobrania już są nowe numery: Czerwonego Portfelika, Czerwonego Portfelika dla Studenta oraz Czerwonego Perfelika Dla Seniora. Czerwony Portfelik (wydanie wrzesień-październik) Czerwony Portfelik dla Studenta (wydanie październik) Czerwony.

czytaj całość komentarze

Szkoła tenisa Let's Play (26.10.2011 16:27 )

Szkoła tenisa Let's Play

Zaczyna się rok szkolny. Dzieci znów będą uczęszczały na zajęcia wychowania fizycznego, które niestety nie zmieniają swej formy od wielu lat. Aby dzieci poznały nowe dziedziny sportu, rodzice sami muszą o to zadbać. Jedną z takich dziedzin.

Powiązane:

czytaj całość komentarze

Nowe numery [pdf] (10.10.2011 09:49 )

Nowe numery [pdf]

Do pobrania już są nowe numery: Czerwonego Portfelika oraz Czerwonego Portfelika dla Studenta. Czerwony Portfelik (wydanie wrzesień-październik) Czerwony Portfelik dla Studenta (wydanie październik)  Powiązane: czerwony portfelikgazeta bezpłatna.

czytaj całość komentarze

Opalanie - prawdy i mity (19.10.2011 17:35 )

Opalanie - prawdy i mity

Już niedługo jedyną możliwością na nabranie koloru będzie skorzystanie z usług studio solaryjnego. Często jednak tej możliwości towarzyszy szereg obaw związanych z bezpieczeństwem. W poniższym artykule obalamy mity i przedstawiamy prawdy.

czytaj całość komentarze

Studio Kosmetyczne inny niż wszystkie (04.10.2011 11:10 )

Studio  Kosmetyczne inny niż wszystkie

Duch, Ciało, Umysł Irena Świda od 25 lat z powodzeniem prowadzi Studio Bio-Kosmetyczne. Postanowiliśmy sprawdzić w  czym tkwi sukces tego miejsca w dobie powszechnej dostępności usług kosmetycznych, spa i innych atrakcji? Co odkryliśmy w tym.

czytaj całość komentarze

Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>