wielkawyspa.com.pl Wiadomości Sprawy społeczne Na Biskupinie powstała Domowa Stolarnia

Na Biskupinie powstała Domowa Stolarnia

wtorek, 31 października 2017 12:25

Poleć:

Miło nam poinformować, że na Biskupin zawitała Domowa Stolarnia :) Domowa Stolarnia wprowadziła się właśnie do hali przy ul. Bacciarellego 54.


Domowa Stolarnia prowadzi swoją działalność od kwietnia 2015 roku i jest to miejsce mocno wspierające i promujące stolarstwo i wszelkie pokrewne formy rzemiosła, jak między innymi snycerstwo (rzeźba w drewnie). Od samego początku istnienia Domowej Stolarni odbywają się w niej warsztaty stolarskie dla pasjonatów, które cieszą się ogromną popularnością i dzięki którym w sposób przyjemny i praktyczny przekazujemy na nich wiedzę na temat stolarstwa. Uczestnicy biorący udział w takich warsztatach zapoznają się z podstawowymi narzędziami stolarskimi, uczą się ich obsługi, a co najważniejsze - razem z pomocą doświadczonych stolarzy przygotowują i wykonują własnoręcznie różnego rodzaju projekty drewniane - stoliki, krzesła, oświetlenie z wykorzystaniem drewna, deski do krojenia i wiele innych projektów do własnego użytku, które oczywiście zabierają ze sobą do domu.

Domowa Stolarnia jest także miejscem, w którym pod okiem doświadczonych rzemieślników można przy użyciu profesjonalnego sprzętu wykonać drobne prace stolarskie jak np. przyciąć niezwykle potrzebną w domu listewkę.

 

Komentarze  

 
0 #2 Domowa Stolarnia 2017-11-12 20:57
Witam serdecznie, gwoli wyjaśnienia. Jeżeli chodzi o plombę na starej stolarni - nie jest to w żadnym wypadku plomba komornicza :) Wyprowadziliśmy się z lokalu na Hubskiej z końcem września, a plomba które rzeczywiście wisiała tam przez chwilę, była plombą założoną w uzgodnieniu z właścicielem, gdyż zostało tam parę naszych rzeczy i to było jego zabezpieczenie, aby do czasu kiedy nie zabierzemy reszty rzeczy, mieć spokojną głowę, że nikt obcy tam nie wejdzie w momencie, kiedy już nie jesteśmy najemcami :)

Rzeczywiście zgodzę się, że przez pewien czas nie wykonywaliśmy zamówień na czas z powodu pewnego dużego zlecenia, które bardzo zblokowało nasze możliwości produkcyjne, ale również organizacyjne i tym samym wpłynęło to wszystko na terminowość - co oczywiście nie powinno się zdarzyć i jesteśmy tego świadomi. Już dwa tygodnie temu ustaliliśmy z Panią, że zlecenie zostanie wykonane, w dodatku w cenie samej zaliczki :) Jeszcze raz przepraszamy również tutaj.
Cytować
 
 
0 #1 Warsztatowicz 2017-11-04 06:14
Warsztaty faktycznie prowadzą fajne, ale uwaga na właściciela Domowej Stolarni, Pawła Jakubowskiego, który oprócz organizacji warsztatów prowadzi również dział usług stolarskich - facet jest niesłowny, terminów nie dotrzymuje i potrafi tygodniami nie odbierać telefonów. Wpłaciłam mu zaliczkę na wykonanie prostego mebla, najpierw mnie zwodził, przepraszał, obiecywał, a potem słuch o nim zaginął. Zero odpowiedzi, na mail, na FB, tel, cisza. Na drzwiach jego pracowni na Hubskiej wisi plobma komornicza - to chyba najlepiej świadczy o podejściu finansowym pana Pawła? ;-) W poniedziałek jadę na Bacciarellego 54 z mężem i nie wyjdę, dopóki nie odzyskam albo gotówki, albo mebla.
Cytować