wielkawyspa.com.pl Wiadomości
Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi mieszkanców Wielkiej Wyspy. Bezpieczna społeczność to dobrze poinformowana społeczność. Każdy zarejestrowany użytkownik może wpisywać ciekawe informacje w formie artykułów. Zapraszamy do tworzenia społeczności wielkowyspowej.Polataj w tunelu aerodynamicznym pod Wrocławiem! (27.07.2017 12:39)

Polataj w tunelu aerodynamicznym pod Wrocławiem!

Chcesz poznać niezwykłe uczucie spadania w przestworzach? Teraz to żaden problem, gdy skorzystasz z lotów w tunelu aerodynamicznym. Takiej niesamowitej rozrywki możemy spróbować teraz również pod Wrocławiem, w Mirosławicach. Sprawdź razem.

czytaj całość komentarze

Jest umowa na projekt budowy nowego mostu Chrobrego (11.05.2017 09:27)

Jest umowa na projekt budowy nowego mostu Chrobrego

Wrocławskie Inwestycje podpisały umowę na stworzenie projektu budowy nowego mostu Chrobrego, który ma służyć także tramwajom. Najlepszą ofertę w przetargu przedstawiła firma Sweco Engineering Sp. z o.o.. Dzisiaj (10 maja) sfinalizowano formalności.

czytaj całość komentarze

Zwrot podatku z zeznania rocznego – jak go szybko otrzymać? (16.03.2017 13:52)

Zwrot podatku z zeznania rocznego – jak go szybko otrzymać?

Chyba każdy, kto w zeznaniu rocznym wykazał nadpłatę, chciałby ją jak najszybciej otrzymać. Co w takim razie należy zrobić? Czy można jakoś przyspieszyć otrzymanie nadpłaty? Termin na zwrot nadpłaty Przede wszystkim z rozliczeniem nie.

czytaj całość komentarze

Aleja Wielkiej Wyspy - sposób finansowania inwestycji (21.02.2017 11:29)

Aleja Wielkiej Wyspy - sposób finansowania inwestycji

Aleja Wielkiej Wyspy połączy ul. Krakowską z ul. Mickiewicza we Wrocławiu. W ramach tej inwestycji powstaną: jednojezdniowe połączenie ul. Krakowskiej z ul. Mickiewicza o dł. ok. 3,5 km. most nad Odrą i most nad Oławą estakady nad.

czytaj całość komentarze

Tanie mieszkania we Wrocławiu - Najlepsze osiedla (25.01.2017 14:16)

Tanie mieszkania we Wrocławiu - Najlepsze osiedla

Wrocław to jedno z najpiękniejszych polskich miast zwane „miasteczkiem studentów”. Prężnie rozwijająca się infrastruktura oraz mnóstwo atrakcji to przyjemność zarówno dla młodych, jak i starszych osób. Nic więc dziwnego, że coraz.

czytaj całość komentarze

6 sposobów, jak nie wpaść w długi w święta (06.12.2016 19:19)

6 sposobów, jak nie wpaść w długi w święta

Święta to czas radości, spotkań z rodziną i przyjaciółmi, spożywania niebiańsko pysznych potraw, zapachu choinki i leżących pod nią prezentów. Jedyną rzeczą, która może przyprawiać o ból głowy jest koszt organizacji świąt. Jak sobie.

czytaj całość komentarze

Szkolenia Antyterrorystyczne dla mieszkańców Wielkiej Wyspy (16.11.2016 12:02)

Szkolenia Antyterrorystyczne dla mieszkańców Wielkiej Wyspy

Obywatele Wielkiej Wyspy Wrocławskiej, zapraszamy do udziału w nieodpłatnym szkoleniu w  zakresie zasad postępowania w przypadkach wystąpienia zdarzeń o charakterze terrorystycznym lub innych zdarzeń o charakterze przestępczym. Niniejsze zaproszenie.

czytaj całość komentarze

Sztuka Puka w Światowidzie (18.10.2016 23:01)

Sztuka Puka w Światowidzie

Sztuka własnie puka i zaprasza w sobotę (22 października) do Ośrodka Działań Tworczych Światowid. Nowe familijne warsztaty artystyczne czekają.

czytaj całość komentarze

Koniec targowiska na Bacciarellego? Nowy właściciel będzie budował nowy market? (07.10.2016 10:58)

Koniec targowiska na Bacciarellego? Nowy właściciel będzie budował nowy market?

Targowisko przy ul. Bacciarellego ma przestanie istnieć. Kupcy, właśnie dostali wypowiedzenia najmu powierzchni handlowych. Muszą się wyprowadzić do lutego 2017. Nowy właściciel nie zdradza jednak, co zrobi z terenem targowiska. Jak przekonuje.

czytaj całość komentarze

Porady dla osób biorących kredyt hipoteczny (05.10.2016 13:35)

Porady dla osób biorących kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny jest jedną z najczęściej wybieranych pożyczek na rynku. Jest on zobowiązaniem, które spłacamy przez wiele lat, dlatego ważne jest dokładne przygotowanie się przed jego podjęciem. W tym celu powinniśmy poczytać wiele artykułów,.

czytaj całość komentarze

WBO 2016 - Aktywizuj Sępolno (02.10.2016 21:18)

WBO 2016 - Aktywizuj Sępolno

Głosowanie na projekty WBO 2016 właśnie ruszyło! Z naszego rejonu zakwalifikowało się aż 30 projektów. Jednym z nich jest projekt nr 280 "Aktywzacja przestrzeni sąsiedzkiej na osiedlu Sępolno we Wrocławiu", którego głównym celem jest renowacja.

czytaj całość komentarze

Piknik „Wypełniamy przestrzeń!” w Zajezdni Dąbie (02.10.2016 20:03)

Piknik „Wypełniamy przestrzeń!” w Zajezdni Dąbie

Piknik „Wypełniamy przestrzeń!” w Zajezdni Dąbie Biskupin, ul. Tramwajowa 1-2 Poniedziałek, 3 października, godz. 15-22 Kino, gry i zabawy dla najmłodszych, spektakle oraz rozmowa o przyszłości dawnej zajezdni na Biskupinie. W poniedziałek.

czytaj całość komentarze

Pomadka do ust L’Oreal Paris Rogue Caresse. Zadbaj o wyjątkową pielęgnację i makijaż ust! (08.09.2016 20:06)

Pomadka do ust L’Oreal Paris Rogue Caresse. Zadbaj o wyjątkową pielęgnację i makijaż ust!

Pomadka do ust jest bezsprzecznie takim kosmetykiem, który znajdziemy w kosmetyczce każdej kobiety. U niektórych z nich pomadki przybierają formę bezbarwnych i ochronnych kosmetyków, podczas gdy u innych są to kolorowe szminki w stonowanych lub.

czytaj całość komentarze

Wrocław – Mistrzostwa Świata Frisbee Ultimate (30.07.2016 08:04)

Wrocław – Mistrzostwa Świata Frisbee Ultimate

31 lipca rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w grze z dyskiem frisbee ultimate (WJUC - World Junior Ultimate Championships). Do Wrocławia przyjedzie blisko 1200 młodych zawodników z 30 krajów. Ich zmagania będziemy obserwować do 6 sierpnia. –.

czytaj całość komentarze

Koncert IYASA w ZOO (24.07.2016 08:29)

Koncert IYASA w ZOO

29 lipca (piątek) o godzinie 13.00 Iyasa (Inkululeko Yabatsha School of Arts) to zespół, który powstał w 2001 roku w Zimbabwe. Od początku zrzesza młodych aktorów, poetów, muzyków, śpiewaków i tancerzy.Jest znany nie tylko w Zimbabwe,.

czytaj całość komentarze

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

    umowa pracy

    sie przepisy dotyczące umowy o pracę reguluje ustawa z dnia r kodeks pracy umowa dokumentuje nawiązanie
  1. prawolingo.pl