wielkawyspa.com.pl Wiadomości
Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi mieszkanców Wielkiej Wyspy. Bezpieczna społeczność to dobrze poinformowana społeczność. Każdy zarejestrowany użytkownik może wpisywać ciekawe informacje w formie artykułów. Zapraszamy do tworzenia społeczności wielkowyspowej.Kładka Zwierzyniecka już po remoncie (12.12.2017 11:02)

Kładka Zwierzyniecka już po remoncie

Jak zapowiadają urzędnicy z wrocławskiego Ratusza najpóźniej pojutrze powinniśmy na nowo przejść lub przejechać rowerem przez kładkę Zwierzyniecką. Rowerzystów czeka miła niespodzianka, ponieważ będzie można na kładkę wjechać nowym.

czytaj całość komentarze

W Światowidzie Mikołaj z Mikołajkiem (05.12.2017 11:15)

W Światowidzie Mikołaj z Mikołajkiem

Autoportret we wnętrzu, wystawa malarstwa Mariusza Mikołajka wernisaż 8 grudnia godz. 18.00, wstęp wolny wystawa trwa do 29 grudnia 2017 Mariusz Mikołajek – lider Fundacji Ok,Art., współtwórca niezwykłych murali na Nadodrzu malowanych.

czytaj całość komentarze

Na Biskupinie powstała Domowa Stolarnia (31.10.2017 12:25)

Na Biskupinie powstała Domowa Stolarnia

Miło nam poinformować, że na Biskupin zawitała Domowa Stolarnia :) Domowa Stolarnia wprowadziła się właśnie do hali przy ul. Bacciarellego 54. Domowa Stolarnia prowadzi swoją działalność od kwietnia 2015 roku i jest to miejsce mocno.

czytaj całość komentarze

GW: Finał akcji "Pies w wielkim mieście" na Bartoszowicach będzie plac zabaw dla psów (10.10.2017 12:24)

GW: Finał akcji

Plebiscyt zakończył się w piątkowe południe. Pierwsze miejsce zdobywa skwer przy ul. Bacciarellego na Bartoszowicach z 5355 głosami. Na drugim Park Kleciński z liczbą 4780 głosów. To tu w przyszłym roku powstaną dwa nowe place zabaw dla psów! –.

czytaj całość komentarze

Czy znacie Browar Wielka Wyspa? (29.09.2017 11:13)

Czy znacie Browar Wielka Wyspa?

Browar Wielka Wyspa jest to projekt dwóch przyjaciół - Tomka Podeszwy i Kuby Krupy, który narodził się z pasji do dobrego piwa, chęci nieustannego odkrywania nowych kierunków w piwowarstwie i możliwości spędzania czasu ze znajomymi w świetnej.

czytaj całość komentarze

FESTYN OSIEDLOWY (27.09.2017 12:14)

FESTYN OSIEDLOWY

FESTYN OSIEDLOWY - już w tą sobotę 30.09.2017 w godzinach 12-16 odbędzie się kolejny festyn na Sępolnie. Organizatorem jest Rada Osiedla. Tym razem połączony z biegiem Wielkiej Wyspy. Oprócz tego Dmuchańce i Mini Market dla dzieci, turniej.

czytaj całość komentarze

Dojazd do Światowida - WBO projekt (14.09.2017 10:56)

Dojazd do Światowida - WBO projekt

W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego wspieramy projekt 300, który dotyczy remontu prowadzącej do ośrodka Światowid przy SP nr 91 uliczki Norblina. Zwiększenie bezpieczeństwa ruchu pieszego poprzez wymianę nawierzchni na ul. Norblina..

czytaj całość komentarze

Nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu - TOP 7 ofert wrocławskich deweloperów (07.09.2017 19:26)

Nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu - TOP 7 ofert wrocławskich deweloperów

Szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu? Nie wiesz które wrocławskie inwestycje deweloperskie są najciekawsze? Sprawdź 7 najlepszych ofert mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu. 1. Nova Sołtysowicka - PCG Osiedle.

czytaj całość komentarze

Głosowanie na plac zabaw dla Psów na Bartoszowicach Sępolnie (01.09.2017 12:41)

Głosowanie na plac zabaw dla Psów na Bartoszowicach Sępolnie

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji akcji „Pies w wielkim mieście”, którą „Gazeta Wyborcza Wrocław” prowadzi wspólnie z Zarządem Zieleni Miejskiej. Dzięki niej we Wrocławiu zbudowane zostaną kolejne dwa ogrodzone place zabaw dla.

czytaj całość komentarze

Przedszkole na ul. Gersona potrzebuje remontu! Oddaj głos by pomóc przedszkolakom (25.08.2017 14:32)

Przedszkole na ul. Gersona potrzebuje remontu! Oddaj głos by pomóc przedszkolakom

Ze względu na słaby stan elewacji w jednym z "naszych przedszkoli" dyrekcja obiektu przy ul. Gersona postanowiła zgłosić się do konkursu Baumit ColorLove Przedszkole. Jak pokazała poprzednia I edycja konkursu, ColorLove to doskonały dowód na.

czytaj całość komentarze

Miał być do końca czerwca. Co z przetargiem na aleję Wielkiej Wyspy? (24.08.2017 09:27)

Miał być do końca czerwca. Co z przetargiem na aleję Wielkiej Wyspy?

W dalszym ciągu czekamy na przetarg na inwestycję alei Wielkiej Wyspy. Według deklaracji urzędników, miał on zostać ogłoszony w pierwszej połowie roku. Przetargu nie ma, ale jak uspokajają nas we Wrocławskich Inwestycjach, ma zostać opublikowany.

czytaj całość komentarze

Pętla Biskupin - dzielnicowy rynek [WBO. 2017] (21.08.2017 22:47)

Pętla Biskupin - dzielnicowy rynek [WBO. 2017]

Stwórzmy razem nowe serce Biskupina! Celem projektu jest odzyskanie przestrzeni przy pętli i stworzenie tam miejsca spotkań i integracji mieszkańców. Projekt zakłada rewaloryzację przestrzeni przy pętli tramwajowej na Biskupinie. Jest to bardzo.

czytaj całość komentarze

Przeprowadzka do Wrocławia? Dlaczego warto? (09.08.2017 18:05)

Przeprowadzka do Wrocławia? Dlaczego warto?

Wrocław jest jednym z największych miast w Polsce, liczy bowiem ponad 600 tys. mieszkańców. Jednocześnie jest to jedna z najciekawszych miejscowości w kraju, wciąż przyciągająca turystów, jak i nowych mieszkańców. Również na arenie międzynarodowej.

czytaj całość komentarze

Polataj w tunelu aerodynamicznym pod Wrocławiem! (27.07.2017 12:39)

Polataj w tunelu aerodynamicznym pod Wrocławiem!

Chcesz poznać niezwykłe uczucie spadania w przestworzach? Teraz to żaden problem, gdy skorzystasz z lotów w tunelu aerodynamicznym. Takiej niesamowitej rozrywki możemy spróbować teraz również pod Wrocławiem, w Mirosławicach. Sprawdź razem.

czytaj całość komentarze

Jest umowa na projekt budowy nowego mostu Chrobrego (11.05.2017 09:27)

Jest umowa na projekt budowy nowego mostu Chrobrego

Wrocławskie Inwestycje podpisały umowę na stworzenie projektu budowy nowego mostu Chrobrego, który ma służyć także tramwajom. Najlepszą ofertę w przetargu przedstawiła firma Sweco Engineering Sp. z o.o.. Dzisiaj (10 maja) sfinalizowano formalności.

czytaj całość komentarze

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

    umowa pracy

    sie przepisy dotyczące umowy o pracę reguluje ustawa z dnia r kodeks pracy umowa dokumentuje nawiązanie
  1. prawolingo.pl